Home     Contact Us         Log in
Dostęp do serwisów Szambali

Co to jest dostęp do serwisów Szambali?

Dostęp do serwisów Szambali jest możliwy jest za pomocą unikalnej nazwy użytkownika oraz hasła, które pozwalają Ci na skorzystanie z wszystkich zasobów internetowych jakie ma do zaoferowania Szambala.

Dzięki temu dostępowi możesz połączyć się z przyjaciółmi i znajomymi w sieci Szambali Shambhala Network, pobierać nauki od Aczariów za pośrednictwem internetu używając Shambhala Online, możesz napisać artykuł do Shambhala Times i wysłać go bezpośrednio do redaktora, jeśli jesteś związany z ośrodkiem Szambali lub grupą medytacyjną możesz zobaczyć twój profil w bazie Szambali oraz znaleźć inne osoby praktykujące medytację.

3 Pomocne linki:

  • Załóż konto aby uzyskać dostęp do serwisów Szambali
  • Odzyskaj swoje hasło
  • Zmień swoje hasło lub login

Zasoby z których możesz skorzystać za pomocą tego konta :

Shambhala Network:

http://www.shambhalanetwork.org

Shambhala Network (Sieć Szambali) to wielowymiarowy serwis internetowy oraz lista mailingowa łącząca osoby zainteresowane Szambalą. Shambhala Network łączy nas z członkami lokalnych ośrodków i grup Szambali, pozwala na łatwy udział w lokalnych oraz regionalnych dyskusjach i umożliwia bycie na bieżąco z międzynarodowymi wydarzeniami. Sieć zawiera wiele funkcjonalności związanych z powiadamianiem mailami, tworzy przestrzeń do spotkań on-line róznych grup zainteresowań oraz zapewnia stałe połączenie z wszystkimi przyjaciółmi w Szambali.

Shambhala Online:

http://www.shambhalaonline.org/
Shambhala Online oferuje interaktywne nauczanie dharmy dzieki materiałom video dostępnym w internecie. Shambhala Online udostępnia możliwość uczestnictwa w wykładach (w czasie rzeczywistym, nie tylko jako nagrania), zaangazowania się w dyskusje z nauczycielem oraz innymi uczestnikami (również tymi on-line). Daje również dostęp do biblioteki on-line zawierającej wcześniej nagrane nauki.

Shambhala Times:

http://www.shambhalatimes.org
Masz historię, którą chciałbyś się podzielić z innymi. Serwis informacyjny Szambali otwiera swoje podwoje dla wszystkich, którzy chcą być współautorami. Za pomocą swojego dostępu do serwisów Szambali możesz zalogować sie do zaplecza administracyjnego Shambhala times i przesłać twój artykuł bezpośrednio do redakcji. Będąc na zapleczu możesz również dodać swoje zdjęcie i krótką notę biograficzną dzięki czemu wszyscy będa mogli dowiedzieś się kto go napisał.Zaloguj się aby wysłać artykuł

Baza danych Szambali dla członków:

https://secure.shambhala.info/database
Tutaj możesz z łatwością uzyskać dostęp do kontaktów z innymi członkami zarówno z twojego ośrodka/grupy jak i z całej mandali. Możesz edytować ustawienia prywatności twojego profilu, login i hasło, załadować swoje zdjęcie, zarządzać swoimi subskrypcjami oraz wiele innych możliwości!Dostęp do strefy dla członków.

Baza danych Szambali dla osób niebędących członkami:

https://secure.shambhala.info/database
Zmieniłeś ostatnio miejsce zamieszkania? Chcesz zmienić swoje subskrypcje? Chcesz zmienić swoje hasło na takie, które będzie Ci łatwiej zapamiętać? Zaloguj się bezpośrednio do Bazy Danych Szambali aby zarządzać swoim profilem (między innymi zmieniać adres i subskrypcje)Website Development by Blue Mandala using Wordpress MU.
All content and source Copyright © 1994-2021. Shambhala International (Vajradhatu), Shambhala, Shambhala Meditation Center, Shambhala Training, Shambhala Center and Way of Shambhala are registered service marks of Shambhala USA
Privacy Policy
Translate »