Home     Contact Us         Log in
Jak się zalogować i wysłać artykuł?

Shambhala Times jest twoim serwisem informacyjnym ! Publikować artykuły, dzielić się wiadomościami, wysyłać zdjęcia mogą wszystkie osoby, którym Szambala jest bliska. Chcielibyśmy otrzymywać wieści od całej naszej społeczności, z różnych kultur, w różnych językach, z różnych perspektyw.

Jak przebiega proces publikacji:

Logujesz się, piszesz artykuł dołączasz zdjęcia. Następnie ktoś z zespołu redakcyjnego (wolontariuszy) dokonuje redakcji twojego artkułu i w razie potrzeby kontaktuje się z Tobą aby uzyskać dodatkowe informacje. Gdy tylko tekst jest ostatecznie gotowy zostaje upubliczniony na łamach Shambhala Times.

Przeczytaj nasz poradnik – Propozycje artykułów.

Jak się zalogować:

Zaloguj się używając twoich danych dostępowych do serwisów Szambali, jeśli ich nie masz lub nie wiesz co to jest: tutaj dowiedz się więcej o dostępie do serwisów Szambali.

Jeśli masz już dane dostępowe do serwisów Szambali po prostu zaloguj się na zaplecze administracyjne klikając “Zaloguj się” w górnym prawym rogu ekranu.

Wpisz swój login:

“Imię_Nazwisko” (bez polskich znaków)
Poniżej wpisz swoje hasło.

W jaki sposób opublikować artykuł w magazynie informacyjnym:

Wysyłanie artykułu jest proste! Po prostu zaloguj się do zaplecza, kliknij “Add New -> Post” na górnym pasku nawigacyjnym lub w menu po lewej stronie. Możesz napisać tutaj artykuł lub przekleić gotowy tekst z innego dokumentu. Na końcu nie zapomnij zapisać efektów twojej pracy (przycisk “Save”) aby zgłosić twój artykuł.

Dodawanie zdjęć i innych mediów:

Każdy artykuł musi zawierać co najmniej jedno zdjęcie, preferowane jest aby zawierał od 3 do 6 zdjęć w zależności od długości tekstu. Zdjęcia mogą być również zagnieżdżone w postaci galerii. Dostępne jest również dodawanie materiałów wideo.
Jak dodać pokaz slajdów (galerię) do artykułu (materiał w języku angielskim) (10 M)

Jak dodać film do artykułu (materiał w języku angielskim) (5.8 M)

Dodawanie swojego zdjęcia i krótkiej noty biograficznej w swoim profilu:

Jeśli wysyłasz artykuł prosimy poświęcenie chwili również na załadowanie zdjęcia oraz wpisanie krótkiej notki biograficznej. Imię i nazwisko autora wraz ze zdjęciem pojawiają się u góry po prawej stronie przy każdym z publikowanych artykułów.

Jak załadować zdjęcie i wpisać krótką notkę biograficzną do swojego profilu.. (9.3 M)Website Development by Blue Mandala using Wordpress MU.
All content and source Copyright © 1994-2021. Shambhala International (Vajradhatu), Shambhala, Shambhala Meditation Center, Shambhala Training, Shambhala Center and Way of Shambhala are registered service marks of Shambhala USA
Privacy Policy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Translate »