Home     Contact Us         Log in
Jak się zalogować i wysłać artykuł?

Shambhala Times jest twoim serwisem informacyjnym ! Publikować artykuły, dzielić się wiadomościami, wysyłać zdjęcia mogą wszystkie osoby, którym Szambala jest bliska. Chcielibyśmy otrzymywać wieści od całej naszej społeczności, z różnych kultur, w różnych językach, z różnych perspektyw.

Jak przebiega proces publikacji:

Logujesz się, piszesz artykuł dołączasz zdjęcia. Następnie ktoś z zespołu redakcyjnego (wolontariuszy) dokonuje redakcji twojego artkułu i w razie potrzeby kontaktuje się z Tobą aby uzyskać dodatkowe informacje. Gdy tylko tekst jest ostatecznie gotowy zostaje upubliczniony na łamach Shambhala Times.

Przeczytaj nasz poradnik – Propozycje artykułów.

Jak się zalogować:

Zaloguj się używając twoich danych dostępowych do serwisów Szambali, jeśli ich nie masz lub nie wiesz co to jest: tutaj dowiedz się więcej o dostępie do serwisów Szambali.

Jeśli masz już dane dostępowe do serwisów Szambali po prostu zaloguj się na zaplecze administracyjne klikając “Zaloguj się” w górnym prawym rogu ekranu.

Wpisz swój login:

“Imię_Nazwisko” (bez polskich znaków)
Poniżej wpisz swoje hasło.

W jaki sposób opublikować artykuł w magazynie informacyjnym:

Wysyłanie artykułu jest proste! Po prostu zaloguj się do zaplecza, kliknij “Add New -> Post” na górnym pasku nawigacyjnym lub w menu po lewej stronie. Możesz napisać tutaj artykuł lub przekleić gotowy tekst z innego dokumentu. Na końcu nie zapomnij zapisać efektów twojej pracy (przycisk “Save”) aby zgłosić twój artykuł.

Dodawanie zdjęć i innych mediów:

Każdy artykuł musi zawierać co najmniej jedno zdjęcie, preferowane jest aby zawierał od 3 do 6 zdjęć w zależności od długości tekstu. Zdjęcia mogą być również zagnieżdżone w postaci galerii. Dostępne jest również dodawanie materiałów wideo.
Jak dodać pokaz slajdów (galerię) do artykułu (materiał w języku angielskim) (10 M)

Jak dodać film do artykułu (materiał w języku angielskim) (5.8 M)

Dodawanie swojego zdjęcia i krótkiej noty biograficznej w swoim profilu:

Jeśli wysyłasz artykuł prosimy poświęcenie chwili również na załadowanie zdjęcia oraz wpisanie krótkiej notki biograficznej. Imię i nazwisko autora wraz ze zdjęciem pojawiają się u góry po prawej stronie przy każdym z publikowanych artykułów.

Jak załadować zdjęcie i wpisać krótką notkę biograficzną do swojego profilu.. (9.3 M)Website Development by Blue Mandala using Wordpress MU.
All content and source Copyright © 1994-2021. Shambhala International (Vajradhatu), Shambhala, Shambhala Meditation Center, Shambhala Training, Shambhala Center and Way of Shambhala are registered service marks of Shambhala USA
Privacy Policy
Translate »